Om oss

Läs mer om oss och träffa vårt team nedan.

E4 Entreprenad

Vi på E4 Entreprenad AB är ett företag med en modern inriktning där vi strävar efter att hålla en hög kvalité med fokus på kundens belåtenhet.

E4 Entreprenads framgångskonceptet är tillägnat våra anställda där deras kreativitet och lyhördhet, utgör stommen till vårt företag.

Genom att hela tiden följa upp med dom nya branschreglerna och vidareutbildar vår personal i alla led, så anser vi oss kunna hålla jämna steg gentemot våra konkurrenter.

Vi på E4 Entreprenad är förväntansfulla för framtiden och redo för att ta nästa steg ut i framtiden.

 

KVALITET, MILJÖ & ARBETSMILJÖ

Vi har ett skräddarsytt kvalitetsledningssystem som leder och guidar oss mot att alltid vara uppdaterade och medvetna.

Vår egen Arbetsmiljöplan fortsätter att uppdateras och efterlevs alltid på våra projekt

Fakturainformation

 

Fakturering & Besökssadress

Fiskhallsvägen 16, 120 44 Årsta

Organisationsnummer

559159-3743

Möt vårt team

Basse Bahnam

Kalkyl/platschef

070 892 22 33
basse@e4entreprenad.se

Stefan Malmström

Arbetsledare sanering

070 – 063 53 10
stefan@e4entreprenad.se

Danielo Andersson

Arbetsledare

070 776 74 43
danielo@e4entreprenad.se

Mohammad Habibi

Arbetsledare håltagning

076 390 26 84
mohammad@e4entreprenad.se

Linus Engblom

Transportledare

08 515 100 51
linus@e4entreprenad.se

Emilia MilačIć

Administratör Ekonomi/KMA

emilia@e4entreprenad.se